PŁATNOŚCI W SKLEPIE

Płatności w naszym sklepie są obsługiwane przez największe systemy płatnicze na świecie. Obecnie nasz sklep przyjmuje płatności w ok. 100 walutach świata w 190 krajach na całej kuli ziemskiej. Przyjmujemy również najbardziej znane i akceptowalne krypto waluty na rynku takie jak Bitcoin BTC, Bitcoin Cash BCC, Litecoin LTC, Etherum ETH, Lisk LSK, Dash DASH, zCash ZEC, Bitcoin Gold BTG, Ripple XRP oraz TRON TRX

KONTAKT ZE SKLEPEM

ZWROTY, REKLAMACJE WYMIANA

WYSYŁKA ORAZ DOSTAWA

We wszystkich przypadkach każda paczka jest zwracana do nadawcy (tutaj Sklep), dzięki czemu twoje przesyłki są bezpiecznie odsyłane do nas. Jeżeli twoja paczka nie dotarła do ciebie w ogóle, upewnij się w pierwszej kolejności czy podane przez ciebie dane wysyłkowe są prawidłowe, czy nie zawierają żadnej literówki bądź innego błędu. Jeżeli wszystkie dane są prawidłowe, skontaktuj się z naszym działem Obsługi klienta (kontakt@hatiskoll.com) w celu wyjaśnienia sytuacji, jeżeli błąd wyniknie z naszej winy, wyślemy paczkę jeszcze raz na koszt sklepu. W sytuacji, w której klient nie odebrał paczki na czas lub w przypadku kiedy paczka nie dotarła do odbiorcy z winy klienta nasz sklep może wysłać ją ponownie pobierając jedynie pnownie koszt wysyłki od klienta. Aby sklep mógł wysłać paczkę ponownie, należy jedynie przelać kwotę przesyłki (Np.: 13zł InpostPaczkomat) na nasze konto bankowe mBank lub Revoult w tytule wpisując nr zamówienia z dopiskiem „Ponowne Wysłanie” ewentualnie jeżeli wcześniejszy adres dostawy był błędny podać nowy (włącznie z nr paczkomatu lub punktem odbioru) więcej polityce wysyłkowej https://hatiskoll.com/pl/strona/wysylka-oraz-platnosci.

4Mojego kraju nie ma na liście dostępnych przewoźników, co to oznacza ?

Jeżeli nie możesz znaleźć swojego kraju na listach przewoźników, oznacza to, że nasz sklep nie realizuje aktualnie zamówień do kraju, do którego chcesz zamówić produkty Hati&Skoll lub dostawy zostały chwilowo wstrzymane. Pamiętaj, że cały czas staramy się rozwijać naszą ofertę, Zajrzyj do nas ponownie za jakiś czas, być może twój kraj wkrótce zostanie do listy krajów, do których realizujemy zamówienia.

MOJE KONTO

4Jak usunąć konto użytkownika ?

Aby usunąć konto użytkowanika na naszej stronie należy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta wypełniając formularz kontaktowy na stronie https://hatiskoll.com/pl/kontakt. lub wysyłając wiadomośc e-mial na nasz adres mailowy Kontakt@hatiskoll.com w tytule maila prosimy wpisać "Prośba o usunięcie konta". W treści prosimy wpisać takie dane jak: Imię i nazwisko posiadacza konta, Adres mailowy posiadacza konta, Adres posiadacza konta.

WYSYŁKA ORAZ DOSTAWA

4Gdzie mogę sprawdzić status zamówienia ?

Status zamówienia można sprawdzić na naszej stronie internetowej, jeżeli zamówienie zostało złożone jako „Gość” klient może sprawdzić jego status pod linkiem https://hatiskoll.com/sledzenie-zamowien-gosci na stronie należy wpisać nr zamówienia oraz adres mailowy, na jaki zamówienie zostało złożone. Użytkownicy, którzy posiadają konta użytkownika na stronie mogą skorzystać z adresu https://hatiskoll.com/sledzenie-zamowienia