Hati&Skoll .clo

H&S jesteśmy jednym z producentów odzieży na rynku europejskim, naszym celem jest tworzenie, szycie oraz projektowania ubrań, obuwia oraz akcesoriów, które wyprzedzą swoją erę. H&S stara się współpracować ze wszystkimi największymi markami odzieżowymi, tworząc niesamowite kolaboracje oraz uczestnicząc w aktywnie na rynku odzieżowym, oraz obuwniczym. Staramy się pokazać nowatorskie wizje z całego świata, współpracując z artystami i znanymi osobami z całej europy i świata.

Hatiskoll dude

Co Robimy ?

H&S tworzy brandy, które wyróżniają się na rynku obuwniczym oraz odzieżowym staramy się, aby wszystkie administrowane przez nas bradny były obsługiwane z należytą pieczołowitością, oraz aby każdy brand dobrze oddawał swój charakter i zamysł, z jakim powstał.

Zobacz więcej!

Producent H&S

H&S to również własny osobny brand na rynku, nasze ubrania, akcesoria, buty i wszystkie inne przedmioty są tworzone przez najlepszych designerów i artystów z całej Europy. H&S dba o to, by również wszystkie tworzone kolekcje powstały z myślą o ludziach.

Zobacz więcej!

Kontakt!

Szukasz partnera biznesowego ? Pilnie skontaktuj się z nami: kontakt@hatiskoll.com, formularz kontaktowy, telefoniczny. Wszyscy nasi partnerzy, jak i klienci mogą kontaktować się za pomocą naszych social media, komunikatorów Discord itp.

Zobacz więcej!

Jakość H&S

Jednym z naszych głównych priorytetów jest jakość naszych produktów. Czy szukałeś Producenta z europejską jakością który wykorzystuje najwyższej jakości materiały? wszystkie nasze ubrania szyjemy w Europie a nasze materiały pochodzą od światowych producentów.

Zobacz więcej!