Postępuj zgodnie z poniższymi 3 krokami, aby złożyć Reklamacje i zwroty " zerwanie umowy " z Hati and Skoll

1. Formularz

Wypełnij prawidłowo formularz zwrotu lub formularz Reklamacji, oba formularze są dostępne zarówno w wersji PDF, jak i DOCX. Jeżeli wpisujesz dane odręcznie, prosimy o wpisywanie ich drukowanymi literami oraz czytelnie! Reklamacje oraz zwroty będą rozpatrywane najszybciej jak to tylko możliwe.

2. Produkt

Odeślij produkt na adres podany w Formularzu, możesz użyć zastępczego opakowania. Pamiętaj, by do paczki dołączyć dowód zakupu oraz wypełniony prawidłowo odpowiedni formularz np. odstąpienie od umowy lub jej zerwanie itp.

2. Zwrot środków

Zwrot środków nastąpi w przeciągu 14 dni roboczych od momentu przyznania klientowi zwrotu pieniędzy, jeżeli poprawnie przyjęto reklamację klienta. Pieniądze trafią na rachunek bankowy, który został wpisany w formularzu Reklamacji lub Zwrotu, sklep nie ponosi żadnych konsekwencji za błędnie wpisane dane do przelewu.

! Pamiętaj, że nie wszystkie produkty podlegają prawu 14-dniowemu zwrotowi za zakup, produkty takie jak np.: Obuwie nie podlega wymianie ani zwrotom, ponieważ jest to produkt wykonywany na zamówienie według ścisłych dyspozycji sklep internetowy nie przyjmuje obuwia z tytułu zwrotów !