Hatiskoll.com dobiera najszybszych, najwygodniejszych i najbardziej zaufanych przewoźników na całym dostępnym rynku, nasze paczki są starannie pakowane przez nasz zespół i dostarczane przez najlepsze firmy w tym fachu. Tylko ty decydujesz który przewoźnik najlepiej odpowiada twoim standardom i który przewoźnik jest dla ciebie najwygodniejszy. Sprawdź poniżej naszą listę dostępnych firm przewozowych.

Ceny mogą się różnić w zależności od regionu, kraju, do którego paczka ma zostać wysłana. Obecne ceny są pokazywane dla POLSKA.

Inpost paczkomat Hati and skoll

 InPost Paczkomat Meest 13zł (Polska,Ukraina)

Paczkomaty firmy Inpost to najlepsze automaty paczkowe w Polsce, zaletą tego typu przewozu przesyłek jest na pewno to, że klient może odebrać paczkę w dogodnym dla niego czasie i ma na to aż 48h, zanim przesyłka wróci do nadawcy. Paczkomaty Inpost są już niemal dostępne w każdym zakątku Polski, na każdej wsi i w każdym wielkim mieście czy małym miasteczku wszędzie stoi automat, z którego każdy może skorzystać. Automaty działają 24/7 co różni je znacząco od zwykłych punktów odbioru, które działają zazwyczaj tylko do godziny 17:00.

Inpost kurier Hati and skoll

Kurier InPost: 15zł (Polska)

Kurierzy Inpost to jedni z najszybszych dostawców paczek w Polsce, ogromną wręcz zaletą tej firmy jest czas dostawy, który jest mały, ponieważ wynosi zaledwie 3 dni robocze od momentu nadania paczki w punkcie. Inpost jest skierowany głównie na rynek Polski, niewątpliwie jest to drugi ważny argument przemawiającym za tym przewoźnikiem, Inpost posiada świetnie rozwiniętą infrastrukturę w całym kraju a kurierzy Inpost, należą do tych, którzy dbają o jakość swojej pracy i wykonywanych usług.

Poczta Polska Hati and skoll

Poczta Polska: 13zł (Polska)

Poczta Polska to firma należąca do skarbu państwa jest to pierwsza firma kurierska, która znajduje się w Polsce. Wielką zaletą Poczty Polskiej jest na pewno cena, cena, która należy do najmniejszych ze wszystkich dostępnych przewoźników, jeżeli mówimy o dostarczeniu paczki od drzwi do drzwi. Podobnie jak Paczkomaty tak oddziały Poczty Polskiej znajdują się w całym kraju. Usługi Poczty Polskiej stają się lepsze z roku na rok, już teraz Poczta Polska niczym nie ustępuje w jakości przewozów kurierskich, podobnie jak reszta dostawców Poczta Polska dostarczy ubrania Hatiskoll do maksymalnie 3 dni roboczych.

UPS access point Hati and skoll

UPS access point: 13zł (Polska, Włochy, Wielka Brytania, Szwecja, Niemcy, Niderlandy, Luksemburg, Hiszpania, Francja, Finlandia, Dania, Belgia, Austria)

UPS Access point to punkt odbioru paczek przewoźnika UPS, punkty UPS wyróżniają się tym, że są dostępne w większości krajów europy, dzięki czemu zamawianie paczek i ich odbieranie staje poste, łatwe i przyjemne. Ups to jedna z największych firm kurierskich na całym świecie ich paczki docierają do ponad dwustu krajów na całym świecie. UPS ma duże doświadczenie jako przewoźnik, tak duże przedsiębiorstwo posiada sporą, dobrze rozwiniętą siatkę logistyczną, dzięki czemu klient może łatwo nie tylko śledzić swoje przesyłki, ale również cieszyć się szybką dostawą. UPS Access point jest również dla klientów, którzy nie dysponują zbyt dużą ilością czasu, paczki w punktach odbioru czekają na odebranie nawet do 10 dni.

DPD kurier Hati and skoll

DPD Kurier: 15zł (Polska, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niderlandy, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy)

Firma kurierska DPD to jedno z wysokiej klasy przedsiębiorstw zajmujące się dostarczaniem przesyłek. Francuska firma, która stanowi silną pozycję na rynku europejskim, pokazuje swoim klientom, że dostarczanie paczek całych i zdrowych to dla nich pestka.DPD posiada świetnie rozwiniętą sieć logistyczną w całej europie oraz ogromną flotę maszyn służących do przewozu paczek. DPD dostarcza przesyłki do niemal całej Europy i posiada swoje oddziały w prawie całej Unii Europejskiej. Krótki czas dostawy przesyłek to zaledwie 3 dni robocze, co ważne ten czas to również czas na dostarczenie przesyłek międzynarodowych. Niewątpliwie DPD to ważny gracz wśród firm przewozowych na starym kontynencie.

Punkt odbioru DPD Hati and skoll

DPD Pickup: 12zł (Polska)

DPD pickup to punkty odbioru paczek przedsiębiorstwa DPD. Punkty DPD są rozsiane niemal w całej Polsce i są z łatwością dostępne dla każdego klienta. Punkty DPD pickup jak większość innych punktów odbioru paczek mogą znajdować się w różnego rodzaju sklepach, stacjach benzynowych lub innych punktach, z którymi firma DPD prowadzi współprace. Punkt DPD pickup jest obecnie najtańszym punktem dostępnym na naszej stronie internetowej. Czas oczekiwania na paczkę w punkcie DPD pickup nie różni się prawie w ogóle od czasu oczekiwania na paczkę dostarczaną wprost do naszych drzwi. Punkty odbioru są najwygodniejszą alternatywą dla ludzi chcących odbierać paczki w dogodnych dla siebie godzinach. Punkty zazwyczaj prowadzą swoją działalność do godziny 18:00.

GLS Hati and skoll

GLS: ---- (Austria, Włochy, Węgry, Ukraina, Szwecja, Słowenia, Słowacja, Rumunia, Portugalia, Niemcy, Niderlandy, Łotwa, Litwa, Irlandia, Hiszpania, Francja, Estonia, Finlandia, Dania, Czechy, Bułgaria, Belgia)

Przedsiębiorstwo General Logistics Systems to kolejny duży gracz na rynku europejskich przewoźników. Firma dostarcza dziennie tysiące paczek do prawie wszystkich krajów na starym kontynencie. Nasz sklep obecnie nie obsługuje wysyłania paczek za pośrednictwem firmy GLS na terenie Polski. Gls posiada świetnie rozwiniętą infrastrukturę i system przesyłania w prawie całej Unii europejskiej. Dużym atutem firmy jest na pewno cena przesyłek międzynarodowych. Na dostarczenie wymarzonej paczki GLS potrzebuje jedynie 48h a maksymalnie 96h od momentu nadania przesyłki. Jest to świetna opcja dla osób z całej Europy.

DHL kurier Hati and skoll

DHL Kurier: 18zł (Polska)

DHL to kolejne z zagranicznych przedsiębiorstw, które jest solidną firmą kurierską dostępną na ternie Polski. Przedsiębiorstwo zza odry to silna konkurencja na wszystkich przewoźników na ternie całego RP. DHL to firma, która zdecydowania stawia na szybkość i jest podstawowym wyborem klientów, którzy nie lubią czekać na swoje zamówienia. DHL realizuje dostawy już nawet na kolejny dzień roboczy, co za tym idzie, DHL jest podstawą dobrego przewoźnictwa. Firma posiada szeroką siatkę logistyczną na ternie niemalże całej Polski oraz flotę pojazdów, jak i własnych maszyn latających. Firma posiada bardzo ciekawe i wyspecjalizowane oferty dostarczania paczek jak np.: wybór godziny, w której ma być dostarczona przesyłka.

Punkt odbioru DHL POP Hati and skoll

DHL POP: 16zł (Polska)

Niemiecki hegemon w dostarczaniu przesyłek posiada aż dziesięć tysięcy (10 000) punktów obsługi paczek na terenie całej Polski. Punkty obsługi paczek podobnie jak przy większości firm z tym rodzajem usługi tak również DHL posiada swoje punkty. Miejsca, w których można odebrać swoje przesyłki, rozlokowane są one w dużych sieciach sklepowych jak np. Biedronka, Żabka, Kaufland, ABC lub na stacjach benzynowych Shell. Punktów jest sporo, dlatego każda osoba będzie w stanie znaleźć je bezproblemowo w swoim mieście. DHL jest niewątpliwie jedną z najszybszych firm dostępnych obecnie na rynku, dlatego przesyłki trafiające do punktów odbioru będą możliwe już do odebrania na następny dzień roboczy.

Fedex kurier Hati and skoll

FedEx kurier: 18zł (Polska, Austria, Belgia, Bułgaria, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Niderlandy, Portugalia, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy)

FedEx, najbardziej rozpoznawalna firma kurierska na całym świecie. Fedex jest amerykańską firmą, która dostarcza przesyłki do niemal każdego zakątka świata. Fedex jest największym przedstawicielem przewozowym na rynku, głównym atutem tej firmy jest fakt, że to właśnie ta firma ma największą flotę maszyn, które przemieszczają przesyłki każdego dnia. Międzynarodowe przesyłki na duże odległości są właśnie dostarczane przez to przedsiębiorstwo, paczka może dotrzeć do klienta w zaledwie 96 godzin. Fedex posiada również interesujące narzędzia i usługi logistyczne jak na przykład paczka na drugi dzień. Fedex niewątpliwie jest jednym z największych graczy na rynku, dlatego jego usługi są tak wyceniane.

Fedex punkt odbioru Hati and skoll

FedEx Punkt odbioru: 13zł (Polska)

Punkty odbioru Fedex Dostępne w każdym większym mieście w Polsce to świetne rozwiązanie dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu. Kurierzy FedEx rozwożą swoje przesyłki zazwyczaj od godziny 8:00 do godzin wieczorny 18:00 w tym czasie, kurier FedEx odwiedza punkt odbioru paczek, do którego klient ma swobodny dostęp. Fedex to firma o międzynarodowym statusie dlatego ich punkty są wyznaczane z myślą o miastach o dużym zagęszczeniu, bo to właśnie w takich punktów jest najwięcej. Na nieszczęście innych firm kurierskich FexEx posiada konkurencyjne ceny, dzięki czemu inne firmy pracujące na terenie Polski muszą mieć się na baczności. Punkty odbioru paczek FedEx z całą pewnością są warte uwagi z uwagi na swoją przystępną cenę oraz fakt, że FedEx jest firmą o wysokim statusie.

Do 3 razy sztuka!

Nie odebrałeś swojej paczki na czas lub okazało się, że Adres, na który miała trafić przesyłka był błędny? Nic straconego! Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego https://hatiskoll.com/pl/kontakt lub napisz wiadomość na nasz adres mailowy, wyślemy twoją przesyłkę jeszcze raz, za cenę nadania przesyłki bez konieczności składnia drugiego zamówienia.

Hatiskoll.com poza dobieraniem najlepszych przewoźników na rynku stara się, aby wszyscy klienci z niemal całego świata mogli dokonywać płatności w sklepie internetowym Hatiskoll.com Nasz sklep obecnie przyjmuje płatności prawie we wszystkich krajach na świecie i w niemal wszystkich walutach, jakie są obecnie dostępne. Wszystkie płatności są w pełni bezpiecznie a dane naszych klientów oraz ich pieniądze są w pełni bezpiecznie. Wszystkie dokonywane transakcje na naszej stronie są przetwarzane przez najlepsze platformy płatnicze dostępne na rynku, ich listę można sprawdzić poniżej.

PayPal Hati and skoll

PayPal (Wszystkie Kraje)

PayPal to amerykańskie przedsiębiorstwo, które oferuje usługi płatnicze. PayPal umożliwia dokonywanie płatności w wygodny sposób przez internet w zastraszająco szybkim tempie. PayPal to także wirtualny portfel, na którym konsument może przetrzymywać pieniądze w niemal każdej walucie na świcie.

Przelewy24 Hati and skoll

Przelewy24 (Polska)

Przelewy24 najbardziej znany w Polsce przekaźnik płatności. Zapewne większość osób, które zamawiają regularnie przedmioty w internecie, zna lub chociaż kojarzy P24. Jest to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej używanych przekaźników na rynku w Polsce. Płatności w tej platformie są bezpieczne oraz dopasowane do wymagań klienta.

Sofort Hati and skoll

Sofort (Austria, Belgia, Niemcy, Włochy, Niderlandy, Hiszpania, Włochy)

Międzynarodowy system przyjmowania płatności SOFORT dostępny jest w kilku krajach europejskich. System przyjmuje waluty takie jak Euro oraz PLN, dzięki czemu bankowość za pomocą tego systemu jest łatwa i przyjemna. Sofort jest jednym z najbardziej znanych przekaźników płatności w Europie, przekaźnik dba o bezpieczeństwo klienta oraz o przesył pieniędzy, dzięki czemu przelewy dokonywane za pośrednictwem sofort są łatwe, przyjemne a ich finalizacja zajmuje raptem parę minut.

IDeal Hati and skoll

IDeal (Niderlandy)

Jeżeli mieszkasz obecnie Niderlandach, to zapewne mogłeś/aś słyszeć o Ideal. Jest to Niderlandzki system płatności online który jest obsługiwany na naszej stronie internetowej. Systemy Ideal są w pełni bezpieczne, jest to również system, który swoją popularność wyrobił w Niderlandach.

MyBank Hati and skoll

MyBank (Włochy)

System płatności MyBank to przekaźnik płatności, który funkcjonuje głównie na ternie Włoch. Obsługuje on niemalże wszystkie karty kredytowe/debetowe we Włoszech oraz akceptuje płatności od wszystkich banków Włoch jak na przykład UniCredit, BancaSella, Gruppo cassa Centrale i wiele, wiele innych banków wykorzystywanych we Włoszech i całej europie. Mybnak posiada solidne zabezpieczenia oraz łatwą w obsłudze działalność systemów.

GiroPay Hati and skoll

GiroPay (Niemcy)

Podobnie jak we Włoszech oraz Niderlandach tak również Niemcy posiadają swój własny, wyspecjalizowany system przyjmowania płatności. GiroPay to system wykorzystywany w Niemczech, solidny o bardzo dobrych zabezpieczeniach system, który daje swobodą możliwość dokonywania płatności na terenie Niemiec. Giropay obsługuje firmy takich hegemonów jak Microsoft, Facebook lub superdry oraz wiele innych sieci. Giropay posiada ogromną listę Niemieckich i europejskich banków, które są obsługiwane przez ten system płatności.

BancontactHati and skoll

Bancontact (Belgia)

Belgijskie płatności w naszym sklepie są obsługiwane przez Belgijskie systemy płatności Bancontact. Firma jest solidnym filarem przekaźników płatności w tamtej części europy. Wszystkie transakcje, jakie są przetwarzane przez Bancontact są w pełni bezpiecznie i łatwe w obsłudze. Bancontact jak większość systemów na nszej stronie jest zgodny z SEPA i świetnie współpracuje przy przyjmowaniu pieniędzy w Euro. Bancontact posiada również własne karty płatnicze, które są również obsługiwane na naszej stronie.

BitBay Pay krypto waluty Hati and skoll

BitBay Pay (Wszystkie Kraje)

Coraz większe zainteresowanie krypto walutami sprawiło, że wiele przedsiębiorstw na całym świecie zaczęło przyjmować płatności właśnie w krypto walutach. Hatiskoll stawia na funkcjonalność i prostotę płatności, dlatego nasz wybór padł na BitBay Pay. Bitbay to jedna z największych giełd krypto walut, lecz poza giełdą bitbay to także systemy płatności, proste, rewelacyjne oraz przyjemne w użyciu dla każdego. Bitbay wspiera obecnie płatności w 10 największych krypto walutach jak Bitcoin, Ripple lub LiteCoin.

EPS Hati and skoll

EPS (Austria)

Austriacki rząd przy porozumieniu z austriackimi banki stworzył system płatności online który umożliwia w łatwy oraz w bardzo bezpieczny sposób dokonywanie płatności w internecie. EPS to gwarancja bezpiecznych transakcji, jest to twór, który jest w pełni wspierany przez rząd Austrii, w systemie EPS możemy znaleźć wszystkie banki, które są dostępne na rynku Austriackim, dzięki czemu każdy bezproblemowo może dokonać przelew za pomocą EPS.

Karty Debetowe/Kredytowe Hati and skoll

Karty Debetowe/Kredytowe (Wszystkie Kraje)

Nasz sklep przyjmuje płatności również w kartach płatniczych, kartach, które na całym świecie są używane przez miliony użytkowników. Mastercard, Masters, Visa, American Express,JCB,Discover,Diners Club to jedne z kart, którymi można płacić w naszym sklepie, płatność kartami jest wygodna i szybka. Nasz sklep również udostępnia możliwość zapisywania wszystkich użytych kart płatniczych.

Cashbill Hati and skoll

CashBill (Wszystkie Kraje)

Cashbill to gwarancja bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz wygodnego w użytkowaniu systemu płatności. Cashbill to kolejny system płatności, jaki trafił na stronę Hatiskoll.com jest to przekaźnik płatności, który świetnie nadaje się dla każdego. Obsługa niemalże wszystkich dostępnych banków na rynku. Cashbill przyjmuje płatności we wszystkich walutach, lecz warto mieć na uwadze fakt, że główną walutą jest PLN. Cashbill to jakość solidnych płatności i transakcji, które będą przebiegać bez żadnych zakłóceń.

Przelew Tradycyjny Hati and skoll

Przelew Tradycyjny (Wszystkie Kraje)

Przelew tradycyjny wprost na nasze konto, Płatność za zamówienie można dokonać przelewając na nasze konto prosto ze swojego banku kwotę zamówienia z dopiskiem numeru zamówienia. Numer konta: PL 21 1140 2004 0000 3302 7990 9634 Bic/Swift:BREXPLPWMBK Adres:mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. Skrytka pocztowa 2108 90-959 Łódź lub Numer konta: LT27 3250 0848 8803 1824 Bic/Swift: REVOLT21 Adres: Konstitucijos ave. 21B, 08130 Wilno, Republika Litwy lub Numer konta bankowego: DE14100110012624495388 Bic: NTSBDEB1XXX Adres: Klosterstraße 62, 10179 Berlin, Niemcy